1909 yılından bu yana güzellik bakım için en iyi ürünleri üreten loreal bitkisel içerikli amonyaksız inoa saç boyası ile doğal içerikleri ile birbirinden güzel ve zengin renk seçenekleriyle beğeninize sunuyor. Geniş renk skalası ile size uygun saç rengini kolayca evinizde uygulayarak en iyi sonuçları alabiliyorsunuz. Kolay uygulanan boyama kiti ile evinizde sizlere profesyonel bir boyama imkanı sunuyor. Göz alıcı renkleri ve özellikle yeni sezonun gözde kızıl ve kahve tonları ile büyüleyici saçlara sahip olabilirsiniz.

Kullananlardan İnoa Saç Boyası Yorumları

Boyalı saçlara sahipseniz, sürekli dip boya yapmak durumunda kalabilirsiniz. Ancak maalesef kimyasal saç boyalarının içeriği ile saçlar yıpranır ve canlılığını yitirir. Saç bakımında uzman Lorealin kalitesinin sunduğu inoa saç boyası seçenekleri ile saçlarınızın canlılığını yitirmeden ışıldayan saçlara sahip olabilirsiniz. İnoa doğal içeriği ile saç ve saç derinize zarar vermeden mükemmel saç renklerini uygulamanıza olanak verir. Amonyaksız yapısı sebebiyle en hassas ciltlerde güvenle kullanılabilir. Kullananlardan tam not alan inoa ile ışıltılı ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

İnoa Saç Boyası Nasıl Uygulanır

Organik içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan Loreal İnoa saç Boyası kolay uygulanması ile de evde kendinizin kolayca uygulayabilirsiniz. 2 temel parçadan oluşan saç boyama setinden oksidanı karıştırarak homojen bir karışım elde edebilirsiniz. Sonrasında saç diplerinizden başlayarak tüm saçınıza uygulayabilirsiniz. Önce saç diplerine uygulanan saç boyası 20 dakika, daha sonra tüm saça uygulanarak toplamda 40 dakika kadar bekletiliyor. Daha sonra iyice yıkanarak boya kalıntılarından arındırılır ve bakım kremi uygulanarak durulanır. Ve mükemmel sonuçlara ulaşmak inoa ile işte bu kadar kolay.

Hamilelikte İnoa Boya Kullanılır Mı?

Kozmetikte deneyimli ve iddialı Lorealin amonyaksız ve bitkisel içerikli ürünü İnoa Saç Boyası ile hassas hamilelik sürecinizde bile güvenle kullanabilirsiniz. Harika renk seçenekleri ile hamilelik dönemlerinizde de güzelliğinizi taçlandırın. Kimyasal içerikli boyalara oranla büyük oranda fark yaratan inoa boyaları alerjik reaksiyon risklerini büyük oranda ortadan kaldırdığı için, sadece hamilelikte değil hassas ciltlerde de güvenle kullanılabilir. Kokusuz formülü ile baş ağrısı bile yaşatmadan kolayca saçlarınızı renklendirebilirsiniz.